Bokiem po śniegu, czyli ekstremalna jazda ciężarówką [Film]

Ten krótki film powstał, by pokazać możliwości ciężarówki marki Kenworth. Ekstremalna jazda po ośnieżonych zboczach robi wrażenie. Zaskakuje jednak dziwne zakończenie filmu…

Który z kierowców odważyłby się przetestować możliwości swojej ciężarówki na śniegu, jadąc wraz z naczepą pełną drewnianych bali? Co innego marzenia, a co innego zmierzenie się z takim zadaniem w rzeczywistości.

Trzeba przyznać, że w poniższym filmie dobrą robotę wykonał kierowca, ale także ekipa realizująca spot. Piękne ujęcia i ścieżka dźwiękowa podnoszą ciśnienie i dobrze pokazują niebezpieczeństwo wykonywanych manewrów.

Nas nieco zaskoczyło jednak zakończenie. Co Waszym zdaniem autor miał na myśli?

Komentarze


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@truckfocus.pl.

autor / 7 miesięcy temu

Z tego co mi się wydaje, to jest spot Ice Road Truckers, a kierowcą jest Darrell

0 odpowiedz

autor / 6 miesięcy temu

ja ogladałem bez dzwieku bo na tym komp nie mam głosników. Jak ja odbieram zakończenie, spot?
fajny, ekstremum ale jechałem swego czasu poczciwym STARkiem pod góre na sliskim i staną, mało tego- nie utrzymał sie i leciałem w dół spowrotem, byłem mokry zimnym potem ( zatrzymałem sie szczesciwie jak złapał przyczepnosc) spot podoba mi sie bo pokazuje prawde- technika, elektronika, łancuchy nie przeskoczą praw fizyki….

0 odpowiedz