AS – Specjalista ds. marketingu

14 czerwca 2017, 14:54 Oferta może być już nieaktualna

AS-PL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, działającą w branży rozruszników i alternatorów. Firma została założona w 1992 jako Auto-Starter, obecnie zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych pracowników.

  • Producent części dla branży motoryzacyjnej (rynek aftermarket / części zamienne)
  • Obszar działania: ponad 50 krajów

Obecnie poszukujemy kandydata  na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie
Opis stanowiska:
  • kreowanie polityki promocyjnej Firmy – odpowiedzialność za reklamę, promocję sprzedaży, działania z zakresu Public Relations
  • realizację działań marketingowych
  • organizację imprez promocyjnych, targowych i wystawienniczych na całym świecie
  • pozyskiwanie do współpracy i kontakt z mediami w ramach realizacji polityki informacyjnej firmy
  • prowadzenie działań zw. ze wspieraniem projektów Działu Zarządzania Produktami i Działu Handlowego

Wymagania:

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku
  • Pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • Samodzielne stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja.marketing@as-pl.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)