AUTO LAND – Sprzedawca

15 marca 2017, 11:57 Oferta może być już nieaktualna

AUTO LAND, dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Skierniewice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta na dziale sprzedaży.

Wymagania:

  • rzetelność i uczciwość
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość procesów sprzedaży detalicznej i hurtowej
  • optymizm, pozytywne nastawienie do życia i zleconych zadań
  • dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę
  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
  • referencje z poprzednich miejsc pracy
  • niekaralność

Mile widziane będą:

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • umiejętność obsługi wyszukiwarek branżowych
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w sprzedaży części samochodowych

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego

Zgłoszenia (CV –wyłącznie ze zdjęciem) prosimy kierować na adres:
rekrutacja@auto-land.pl
dopisując w tytule maila: SPRZEDAWCA – SKIERNIEWICE

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

AUTO LAND Części samochodowe i wyposażenie serwisów.
www.auto-land.pl