Celkar Sp. z o.o. – Handlowiec na rynki wschodnie

21 lutego 2017, 12:39 Oferta może być już nieaktualna

51c1b53280d09celkar-logo_big

Celkar Sp. z o.o. jest firmą handlową branży motoryzacyjnej wyspecjalizowaną w sprzedaży części samochodowych do aut włoskich i francuskich. Na rynku istniejemy niemal 20 lat, jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. Zatrudniamy ponad 60 osób, przede wszystkim w siedzibie firmy w Niepołomicach pod Krakowem. Bardzo dynamiczny rozwój Firmy i poszukiwanie nowych rynków zbytu sprawił, iż obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec na rynki wschodnie

z językiem ukraińskim / rosyjskim

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów hurtowych na terenie Ukrainy, Rosji i innych krajów byłego ZSRR
  • Obsługa procesu sprzedaży (fakturowanie, przygotowanie dokumentacji eksportowej,
    organizację spedycji itp.)
  • Serwis posprzedażowy (obsług reklamacji, nadzorowanie rozliczeń)
  • Przygotowywanie raportów i analiz oraz podejmowanie działań, które zmierzają do
    zwiększenia sprzedaży i/lub pozyskania nowych klientów
  • Wyjazdy w delegacje oraz uczestnictwo w targach branżowych za granicą.
  • Poszukiwanie nowych kontrahentów, nawiązywanie kontaktów biznesowych, prowadzenie negocjacji

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Znajomość kultury i specyfiki prowadzenia biznesu w Rosji i na Ukrainie
  • Wiedza na temat branży samochodowej i znajomość części samochodowych będą dużym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1) będzie atutem
  • Swobodna obsługa komputera i oprogramowania pocztowego jak i MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowanie w swoją pracę, wykazywanie inicjatywy, szukanie nowych, lepszych rozwiązań sprzedażowych, nastawienie na realizację zadań

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę (B2B) z atrakcyjnym systemem prowizji od osiągniętych wyników
  • Współpracę z firmą o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
  • Stabilną, długoterminową współpracę (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na
    długotrwałą współpracę, gdyż cykl wdrożenia trwa przynajmniej kilka miesięcy)
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV bez listu motywacyjnego) na adres:  lbryla@celkar.pl

Szczegóły dotyczące pracy w firmie celkar na stronie: http://celkar.pl/kim-jestesmy/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz LinkedIn