Coframa Sp. z o. o. – Przedstawiciel Handlowy

13 lutego 2017, 15:15 Oferta może być już nieaktualna

Firma Coframa sp. z o.o., producent urządzeń warsztatowych, zajmująca się kompleksowym wyposażaniem warsztatów, działająca na rynku polskim od ponad 16 lat, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Polski Północnej obejmującej regiony:
Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Opis stanowiska:

  • prezentacja i sprzedaż urządzeń warsztatowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • szkolenia i uruchamianie urządzeń
  • ochrona interesów firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej i urządzeń warsztatowych
  • wysoka motywacja pracy, w tym nastawienie na efekt
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry@coframa.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Coframa z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.