ContiTech – Junior Manager

24 października 2016, 10:12 Oferta może być już nieaktualna

ContiTech Power Transmission Group jest jednym z największych producentów elementów napędowych oraz dostawcą podzespołów w segmencie Automotive na rynek OE oraz Aftermarket.

Ugruntowana pozycja na rynku oraz najwyższa jakość produktów czynią firmę ContiTech zaufanym partnerem.

W obecnej chwili spółka ContiTech PTG poszukuje przedstawiciela dywizji Automotive Aftermarket w charakterze:

Junior Manager
Obszar działania: Polska

Zadania:

  • realizacja oraz współtworzenie polityki handlowej firmy oraz działań promocyjnych,
  • monitorowanie rynku motoryzacyjnego,
  • badania rynku, sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • prowadzenie szkoleń produktowo-technicznych,
  • wizyty handlowe w sieciach dystrybucyjnych oraz warsztatach samochodowych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz budowanie wysokiej jakości relacji z klientami.

Wymagania:

  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • doświadczenie w sprzedaży i kreowaniu wizerunku marki,
  • znajomość branży Automotive,
  • znajomość j. angielskiego i (lub) niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • wysoka motywacja i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B (warunek),
  • preferowane miejsce zamieszkania: Dolny Śląsk.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysoko rozwiniętej strukturze,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę w pracy z dynamicznym i profesjonalnym zespołem,
  • system szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres e-mail:
rekrutacja@contitech.pl

Warunkiem rozpatrzenia Państwa kandydatury jest wyrażenie przez Państwo poniższej zgody i zawarcie jej w dokumentach aplikacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.