Elit PL Sp. z o.o. – Przedstawiciel Handlowy / Sprzedawca

29 sierpnia 2016, 11:48 Oferta może być już nieaktualna

Firma ELIT Polska, część największego międzynarodowego dystrybutora części motoryzacyjnych, należąca do grupy RHIAG, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Sprzedawca
Rynek samochodów osobowych
Kędzierzyn-Koźle, Lubliniec, Opole, Nysa i Sosnowiec

Obowiązki:

  • współpraca z obecnymi klientami
  • aktywne  pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • raportowanie i współpraca z centralą firmy,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy,
  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • znajomość pakietu Office,
  • samodzielność,
  • umiejętność planowania, analizowania,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki płacy,
  • bezpłatne szkolenia oraz przygotowanie do przyjmowanego stanowiska,
  • praca w ambitnym zespole,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
tomasz.lazurowicz@elitpl.pl, w tytule wpisując interesujący rejon.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z Ustawą z dnia 29/08/09 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr. 133 poz.88).