Elit PL Sp. z o.o. – Specjalista ds. zakupów – Automotive

10 sierpnia 2016, 10:26 Oferta może być już nieaktualna

Firma ELIT Polska, część największego międzynarodowego dystrybutora części motoryzacyjnych, należąca do grupy RHIAG, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów – Automotive

miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • zarządzanie procesem łańcucha dostaw
  • kontakt z dostawcami w całym procesie realizacji zakupów
  • monitorowanie oraz optymalizacja bieżących stanów magazynowych centrali oraz oddziałów
  • analizowanie i raportowanie statystyk aktywności dostawców oraz ustalanie benchmarków
  • przygotowywanie miesięcznych prognoz i raportów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży automotive
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – codzienna komunikacja
  • umiejętności obsługi komputera:
    • Excel – praca codzienna, prowadzenie agendy, raportowania
    • MS Office
    • Microsoft Dynamics Navision – znajomość będzie dodatkową zaletą
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • telefon komórkowy, notebook
  • praca w ambitnym zespole
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres e-mail:
szymon.zygma@elitpl.pl, w tytule wpisując: „Specjalista ds. zakupów”.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z Ustawą z dnia 29/08/09 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr. 133 poz.88).