Handlowiec do działu Eksportu – Warszawa

4 grudnia 2004, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma motoryzacyjna zajmująca się sprzedażą części samochodowych z siedzibą w Warszawie, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC DO DZIAŁU EKSPORTU

Miejsce podjęcia pracy: Warszawa

Wymagania wobec kandydata:

• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
• Orientacja w zakresie części do samochodów japońskich i koreańskich
• Znajomość branży motoryzacyjnej zarówno w Polsce jak i w krajach wschodnich
• Biegła znajomość języka rosyjskiego
• Znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

• Kompleksowa obsługa klientów eksportowych – kraje rosyjskojęzyczne
• Stały kontakt z klientami
• Bieżąca realizacja zamówień
• Elementy działalności marketingowej

Aplikacje z dopiskiem „HANDLOWIEC DO DZIAŁU EKSPORTU” prosimy przesyłać na adres e-mail: darek966@o2.pl, bądź też kontaktować się telefonicznie pod numerem:
(022) 836-10-73