Inter Cars SA – Przedstawiciel Handlowy

12 września 2016, 13:57 Oferta może być już nieaktualna

Inter Cars SA poszukuje kandydatów do oddziału w Szczecinie na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Kołobrzeg

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych,
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach,
  • Negocjacje i zawieranie umów,
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Zdolności w pozyskiwaniu wiedzy technicznej
  • Doświadczenia w kontaktach z klientami
  • Umiejętności obsługi takich programów jak: pakiet MS Office, środowisko Windows
  • Otwartości i elastyczności na nowe wyzwania
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia powiązaną z wynikami
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wybranych stanowiskach
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV i LM na adres:
Recepcja.dam@intercars.eu, w tytule wiadomości wpisując wybraną lokalizację.

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”