Master-Sport Automobiltechnik (MS) – Manager Sprzedaży/Przedstawiciel Handlowy (Polska)

8 sierpnia 2016, 11:17 Oferta może być już nieaktualna

Master-Sport Automobiltechnik (MS) poszukuje do pracy osób  na stanowiska:

Managerów Sprzedaży/Przedstawicieli Handlowych
Na obszary: województwo mazowieckie i Warszawa
Polska północna, Polska południowa, Polska wschodnia, Polska zachodnia

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie wyników sprzedaży i stanu prac z Klientami
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • udział w spotkaniach i negocjacjach handlowych
  • monitorowanie i analiza trendów w swoim terenie
  • realizacja planów sprzedażowych do nowych klientów indywidualnych
  • aktywne promowanie naszych usług
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • zaangażowanie i motywacja do konsekwentnej realizacji celów,
  • dobre kontakty osobiste z sieciami sprzedaży i partnerami handlowymi
  • dobre rozeznanie cen i warunków oferowanych przez konkurencje
  • samodzielność w działaniu
  • mile widziany tzw. pakiet startowy , czyli dorobek dobrych kontaktów branżowych
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, wytrwałość, operatywność
  • dobra prezencja i nastawienie na sukces

Oferujemy:

  • zatrudnienie na: umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o współpracy
  • możliwość elastycznego doboru obszaru działania
  • w przypadku znajomości języków obcych możliwość rozszerzenia obszaru o kraje ościenne
  • pracę w kreatywnym, młodym zespole,
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia,
  • możliwość pracy przy użyciu własnych narzędzi
  • bardzo dobre wynagrodzenie zależne tylko od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • pracę w  miejscu  zamieszkania pracownika lub Kraków lub Gorlice  uzgodnienia
  • możliwy prowizyjny system wynagradzania, jak również luźne umowy prowizyjne lub system wynagradzania mieszany
  • miejsce i sposób wykonywania pracy do uzgodnienia, rozpatrzymy  również  Twoje indywidualne warunki współpracy , czekamy na Twoje propozycje

Oferty proszę składać pisemnie w siedzibie firmy w Gorlicach przy ul. 11 listopada 68 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00) lub email:
job@master-sport.de; fax. 018 35 38 330; wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych