TIP-TOPOL Sp. z o.o. – Doradca Techniczno-Handlowy

15 listopada 2016, 15:46 Oferta może być już nieaktualna

Jesteśmy liderem w kraju w produkcji ciężarków do wyważania kół samochodów a także membran do zawieszeń pneumatycznych do samochodów ciężarowych i autobusów. Oprócz tego nasza firma zajmuje się dostarczaniem materiałów naprawczych, eksploatacyjnych oraz wyposażenia warsztatowego do serwisów oponiarskich, warsztatów mechanicznych i bieżnikowni, a także usługami serwisowymi oraz szkoleniami.

Zatrudniamy ok. 250 pracowników w Pobiedziskach oraz w 9 oddziałach handlowych na terenie Polski. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001 a także wyróżnienia “Rozważna firma”, “Przedsiębiorstwo Fair Play”, “Wielkopolska Nagroda Jakości”, “Wielkopolska Jakość”.

Można nas znaleźć również na stronie www.tiptopol.pl oraz portalach społecznościowych m.in. www.facebook.com/tiptopol

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
w następujących lokalizacjachOddział w Krakowie (serce regionu => Tarnów)
Teren pracy: woj. podkarpackie, część wschodnia małopolskiego, część południowo-wschodnia świętokrzyskiego

Oddział w Piotrkowie Trybunalskim
Teren pracy: woj. łódzkie, część północna woj. śląskiego i południowa część woj. mazowieckiego

Oddział w Toruniu
Teren pracy: woj. kujawsko-pomorskie, północna część wielkopolskiego, zachodnia część zachodniopomorskiego

Oddział w Warszawie
Teren pracy: woj. mazowieckie (bez północnej i południowej części), północna część lubelskiego, kilka powiatów podlaskiego

Zadania:

  • sprzedaż urządzeń warsztatowych do serwisów oponiarskich oraz serwisów mechanicznych takich jak; urządzenia do geometrii, urządzenia do obsługi urządzeń do klimatyzacji, testery diagnostyczne, podnośniki warsztatowe, wyważarki, montażownice,
  • instalacja i szkolenie przy uruchomieniu urządzeń,
  • egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy,
  • znajomość lokalnego rynku,
  • obsługa MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz środowiska Windows,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności negocjacyjne, orientacja na wyniki, motywacja własna, samodzielność.

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • 1 rok doświadczenia w sprzedaży wyposażenia warsztatowego,
  • 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej,
  • wiedza specjalistyczna z branży wyposażenia serwisów samochodowych lub oponiarskich.

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy; samochód osobowy, laptop z dostępem do Internetu, telefon komórkowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym; w okresie kilku pierwszych miesięcy – intensywne szkolenie wprowadzające oraz stałe wynagrodzenie bez względu na wyniki sprzedażowe),
  • szkolenie wprowadzające produktowe – zgodnie z harmonogramem wdrożenia (min. 6 miesięcy).

Aby Państwa podanie mogło być przez nas rozpatrzone, prosimy o umieszczenie w CV klauzuli   ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz.2281).”