Wielton S.A. – Project Manager – Used Trailer & Financing Programs

15 lutego 2017, 10:58 Oferta może być już nieaktualna

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Należy do grona trzech największych producentów w swojej branży w Europie i 10 na świecie. Na sukces Wieltonu w samym tylko Wieluniu pracuje obecnie 1200 pracowników. W ofercie firmy znajduje się 65 typów produktów. Klientami Wieltonu są firmy transportowe, budowlane, produkcyjne, dystrybucyjne i rolnicze. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży na drogi Europy wyjechało już ponad 60 000 naczep i przyczep. Trafiają one do 35 krajów na świecie. Grupa Wielton posiada dwa zakłady produkcyjne: w Polsce oraz we Francji, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Swoim klientom Wielton zapewnia wsparcie serwisowe w całej Europie.

Wielton otrzymał status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Już dziś firma współpracuje z instytutami i uczelniami w Polsce i za granicą, a Centrum Badań i Rozwoju posiada jedyną w tej części Europy stację do całopojazdowego badania naczepy.

Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Project Manager – Used Trailer & Financing Programs

Miejsce pracy: Wieluń

Główne obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w skali Grupy
  • kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży naczep używanych, w tym wycena, skup i sprzedaż
  • odpowiedzialność za współpracę z firmami leasingowymi / wynajmu długoterminowego na poziomie grupy
  • realizacja planów sprzedaży
  • dostosowanie działań sprzedażowych do potrzeb klienta i aktualnych trendów rynkowych
  • prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku Sprzedawcy/Przedstawiciela Handlowego w branży motoryzacyjnej, leasingu, wynajmu
  • doświadczenie w firmie o działaniu międzynarodowym
  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe, preferowane techniczne, ekonomiczne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Excel, Word, Power Point)
  • wiedza i umiejętności z zakresu analizy poziomu sprzedaży, analizy rynku, interpretowania badań konsumenckich, badania poziomu obsługi klienta
  • znajomość branży motoryzacyjnej, struktury produktów finansowych oraz technik sprzedaży
  • umiejętność negocjacji
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • zdolność komunikacji w relacji projekt-rynek

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży
  • pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia kwalifikacji

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji poprzez odnośnik”Aplikuj”.
Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.