Winkler Polska Sp. z o.o. – Przedstawiciel Handlowy

5 sierpnia 2016, 10:00 Oferta może być już nieaktualna

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy:

Przedstawicieli handlowych
Region Katowice – woj. śląskie
Region Kraków – do nowo tworzonego oddziału.
(sprzedaż części zamiennych do pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów)

Zakres obowiązków:

Przedstawiciel handlowy w firmie winkler pełni rolę osoby kontaktowej dla klientów na swoim obszarze działalności handlowej. Spektrum działań dla tego stanowiska obejmuje aktywne doradztwo, identyfikacja części, tworzenie ofert oraz realizacja zamówień. Przedstawiciel handlowy swoim osobistym zaangażowaniem wspiera rozwój obszaru działalności handlowej oraz pozyskuje nowych klientów z danego regionu.

Wymagania kwalifikacyjne:
Wykształcenie handlowe bądź techniczne związane z branżą oraz doświadczenie zawodowe w handlu częściami , prawo jazdy Kat. B. Łatwość nawiązywania kontaktów, opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwania nowych klientów.

Miejsce pracy:
Winkler Polska Sp z o.o., ul. Wiejska 49, 41-250 Czeladź

Grupa winkler:
To ponad 35 oddziałów, ponad 1400 pracowników oraz około 200.000 części. Główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie, natomiast oddziały znajdują się w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, na Łotwie i w Słowacji. Oferujemy Państwu interesujące i odpowiedzialne obowiązki, duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego oraz wysoką kulturę pracy.

Swoją aplikację prosimy przesłać na adres:
Winkler Polska Sp. z o.o.
ul. Wiejska 49, 41- 250 Czeladź
Adam Czarnecki
adam.czarnecki@winkler.de
www.winkler.de