Maszoński Logistic kupił 60 MAN-ów

20 ciężarówek MAN zostało uroczyście przekazane firmie Maszoński Logistic w MAN Truck & Bus Center w Poznaniu. Była to pierwsza partia kontraktu obejmującego łącznie 60 ciężarówek TGX, TGS, TGM oraz TGL. Do końca roku zostaną przekazane kolejne pojazdy. Pojazdy odebrał osobiście prezes firmy Mirosław Maszoński, któremu kluczyki do pojazdów przekazał Janusz Ciżyński, Dyrektor Business Center Key Account Region Europe East.

Przekazane w lipcu pojazdy to 5 MAN-ów TGX 26.440 oraz 15 MAN-ów TGM 15.290. Wszystkie pojazdy wyposażone zostały w zabudowy przestrzenne przeznaczone do transportu ładunków objętościowych.

– „Cieszy nas niezmiernie fakt, że firma Maszoński Logistic, obsługująca wielu znaczących europejskich producentów o zróżnicowanych potrzebach logistycznych po raz kolejny zdecydowała się na zakup pojazdów MAN. Świadczy to o zaufaniu do naszej marki i naszych najlepszych rozwiązaniach dla transportu.” – powiedział Janusz Ciżyński.

Firma Maszoński Logistic to jeden z wiodących na polskim rynku przewoźników, działający od 1996 roku, z siedzibą w Sulęcinie. Firma zaczynała od przewozów krajowych, obecnie działa również poza granicami kraju. Flota przewoźnika to 150 pojazdów, z czego ponad 100 to ciężarówki MAN. Maszoński Logistic specjalizuje się w dostawach w systemie „Just In time”.

Przeczytaj także

Nowości

Podłoże pod uprawę pieczarek – czym przewozić?

Zabudowa samowyładowcza KH-KIPPER na podwoziu 6×4 wyposażona dodatkowo w 2-osiową przyczepę stworzono do transportu specjalnego podłoża pod uprawę pieczarek. Kompletny zestaw zamówiło jedno z wiodących w Wielkopolsce przedsiębiorstw rolniczych specjalizujące

Nowości

Rozstrzygnięcie konkursu Inter Cars

Znamy już zwycięzców konkursu, w którym nagrody ufundowała firma Inter Cars, obchodząca w tym roku jubileusz 25-lecia. Przedstawiamy także prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe. 

Nowości

25 lat z OPOLTRANS na Master Truck

Strefa OPOLTRANS na 11 Zlocie Master Truck pękała w szwach. Tysiące klientów korzystało z wielu przygotowanych dla nich atrakcji.

  • 83.24.212.*

    To w MAN-ie nieżle wzrosną tegoroczne statystyki sprzedaży :-)))