Auto Partner S.A. – Product Manager

3 sierpnia 2015, 14:35 Oferta może być już nieaktualna

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma o obrotach rzędu 500 milionów złotych netto zatrudnia blisko 1 000 pracowników różnego szczebla, w 50 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Auto Partner poszukuje kandydatów na stanowisko:

Product Manager

Specjalizacja: samochody japońskie i koreańskie
Miejsce pracy: Górny Śląsk

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie na rynek nowych linii produktowych
  • zarządzanie powierzonymi grupami produktów
  • prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie podległych grup
  • ustalanie priorytetów dla linii produktowych
  • budowanie długofalowej strategii
  • inicjowanie i czynny udział w akcjach marketingowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • silna motywacja do osiągania celów
  • biegła obsługa komputera (w szczególności środowisko MS Office)
  • min. średnie wykształcenie
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy

Aplikacje prosimy kierować na adres:

g.pal@autoap.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”