Auto Partner S.A. – Kierownik filii

3 sierpnia 2015, 14:37 Oferta może być już nieaktualna

Firma Auto Partner jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Obecnie firma o obrotach rzędu 500 milionów złotych netto zatrudnia blisko 1 000 pracowników różnego szczebla, w 50 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Auto Partner poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik filii

Miejsce pracy: Łomża

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i nadzór nad pracą oddziału
  • zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległych zespołów sprzedaży
  • organizacja i nadzór pracy personelu
  • kreowanie aktywności handlowej
  • zapewnianie najwyższego standardu jakości oraz obsługi klienta
  • dbanie o prawidłowy wizerunek firmy
  • raportowanie wyników pracy oraz realizacja założonych planów

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • umiejętność tworzenia i realizacji planów sprzedażowych oraz budżetów
  • silna motywacja do osiągania celów
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres:

p.janta@autoap.com.pl