Moto Remo Burzyńscy sp.j. – Doradca Techniczny / Handlowy

8 lutego 2016, 15:20 Oferta może być już nieaktualna

Firma Moto Remo, będąca Autoryzowanym Dystrybutorem czołowych światowych producentów turbosprężarek, firm: Garrett by Honeywell, BorgWarner Turbo Systems (KKK, Schwitzer) oraz Mitsubishi Turbochargers, świadczy usługi w zakresie sprzedaży oraz naprawy turbosprężarek oraz sprężarek powietrza.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika do naszych dwóch oddziałów, na stanowisko:

Doradca Techniczny / Handlowy
Miejsce pracy:
Chorzów (Region: Śląskie)
Poznań (Region: Wielkopolskie)

Opis stanowiska:

  • bezpośredni kontakt z klientami w biurze
  • doradztwo techniczne oraz wsparcie produktowe
  • utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów za pośrednictwem dostępnych narzędzi pracy
  • wykonywanie prac biurowych

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży motoryzacyjnej mile widziane
  • znajomość języka angielskiego (przynajmniej w stopniu komunikatywnym)
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • serię szkoleń produktowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • klarowny system wynagrodzenia
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

CV prosimy nadsyłać, w zależności od lokalizacji na adresy mailowe:

– dla Chorzowa: jrataj@motoarena.pl

– dla Poznania: michal@motoarena.pl