EUROPART Polska S.A. – Przedstawiciel Handlowy

16 maja 2016, 11:38 Oferta może być już nieaktualna

EUROPART jest wiodącym dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich klas w Europie. EUROPART posiada doskonałą sieć międzynarodową i jest reprezentowany poprzez zarówno własne oddziały jak również oddziały swoich kooperantów w 27 krajach, w 200 lokalizacjach.

Dołącz do nas, postaw na swój rozwój i zacznij pracę w EUROPART!

Do naszej Spółki w Polsce aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa – Błonie

Stanowisko bezpośrednio podlegające: Kierownikowi Oddziału.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi klientami z przypisanego terenu,
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Profil kandydata:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • Interesującą, aktywną pracę
  • Umowę o pracę w dużej stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia realizacji celów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres:
praca@europart.pl
wpisując w tytule maila nazwę stanowiska
Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Europart Polska  S.A. z siedzibą w Wieluniu, ul. Wojska Polskiego 65 A, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.