Inter Cars S.A. – Sprzedawca

16 maja 2016, 15:50 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamiczną rozbudową sieci handlowej Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A., lidera na rynku dystrybucji części samochodowych, członka europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR, Inter Cars S.A. poszukuje do Oddziałów we Wrocławiu, Świdnicy, Wałbrzychu, Rawiczu, Jeleniej Górze, Bolesławcu, Długołęce i Legnicy kandydatów z doświadczeniem lub pasjonatów motoryzacji na stanowisko:

Sprzedawca
rynek samochodów osobowych

Zadania:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
  • Negocjacje i zawieranie umów
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość budowy pojazdów osobowych lub ciężarowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizację zadań system premiowy

Aplikacje prosimy nadsyłać poprzez formularz

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”