ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. – Handlowiec – Wdrożeniowiec

18 maja 2016, 10:38 Oferta może być już nieaktualna

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Naszą główną działalnością jest produkcja oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Jesteśmy obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec – Wdrożeniowiec
Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  1. pozyskiwanie nowych klientów,
  2. przeprowadzanie rozmów handlowych,
  3. prezentację oprogramowania,

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowania, zdecydowania, chęci do nauki,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjności,
  • prawa jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • znajomość programów magazynowych,
  • znajomość branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

  • Stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników,
  • Opieka medyczna,

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail:
biuro@asco.com.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z Ustawą z dnia 29/08/97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr. 133 poz.883).