Auto Partner S.A. – Menedżer ds. rozwoju sieci serwisowej

20 maja 2016, 13:19 Oferta może być już nieaktualna

Auto Partner S.A. jest wyspecjalizowanym podmiotem zajmującym się szeroko pojętą dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Istniejąc na rynku od 1993 firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży.

Obecnie firma zatrudnia ponad 1000 pracowników różnego szczebla, w 61 oddziałach firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju i poszukuje kandydatów na stanowisko:

Menedżer ds. rozwoju sieci serwisowej
Miejsce pracy: Bieruń

Zadania

  • Rozwój istniejącej sieci serwisowej Maxserwis
  • Współpraca i wsparcie dla serwisów sieci
  • Inicjowanie i rozwój działań marketingowych
  • Zapewnienie profesjonalnego wizerunku sieci

Oczekiwania

  • minimalnie roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej (mile widziana współpraca z warsztatami)
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzanie zespołem,
  • umiejętność obsługi pakietu Office,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych poza miejscem zamieszkania

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • nowoczesne, atrakcyjne narzędzia pracy,
  • dużą samodzielność w realizacji projektu.

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres:
p.janta@autoap.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.