Firma Fomar Poland Sp. z o. o. – Specjalista ds. Obsługi Klienta

31 maja 2016, 9:31 Oferta może być już nieaktualna

Firma Fomar Poland Sp. z o. o. będąca częścią amerykańskiego koncernu MAT Holdings Inc z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Słupno pod Warszawą (k. Radzymina)

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy w zakresie realizacji zamówień sprzedaży
  • bieżąca współpraca z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży
  • współpraca z firmami transportowymi w zakresie organizacji dostaw do klientów
  • współpraca z Działem Logistyki, Magazynem i Product Managementem
  • kontakt i korespondencja z klientami
  • obsługa systemu SAP (znajomość nie jest wymagana, zapewniamy szkolenie)
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność i entuzjazm
  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientami
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • skrupulatność i dokładność w pracy przy realizowaniu zamówień klientów
  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, praca z systemem SAP lub innym oraz znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • prywatną opiekę medyczną, szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
jola.grzywaczewska@matholdingsinc.com