Celkar Sp. z o.o. – Specjalista ds. obsługi klienta eksportowego

16 czerwca 2016, 9:13 Oferta może być już nieaktualna

Celkar Sp. z o.o. jest firmą handlową branży motoryzacyjnej wyspecjalizowaną w sprzedaży części samochodowych do aut włoskich i francuskich. Na rynku istniejemy niemal 20 lat, jesteśmy firmą rodzinna z tradycjami, która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. Zatrudniamy ponad 60 osób, przede wszystkim w siedzibie firmy w Niepołomicach pod Krakowem.

W związku z rozwojem sprzedaży na rynkach eksportowych, przede wszystkim w Unii Europejskiej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta eksportowego

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów hurtowych na terenie całej Europy (w języku obcym)
  • Obsługa procesu sprzedaży (fakturowanie, przygotowanie dokumentów na potrzeby Urzędu Celnego, organizacji spedycji itp.)
  • Serwis posprzedażowy (obsługa reklamacji, nadzorowanie rozliczeń)
  • Przygotowywanie raportów i analiz oraz podejmowanie działań, które zmierzają do zwiększenia sprzedaży i/lub pozyskania nowych klientów
  • Dobieranie części z wykorzystaniem katalogów elektronicznych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2) – warunek konieczny
  • Znajomość drugiego języka obcego na dobrym poziomie będzie bardzo dużym atutem – niemiecki, francuski
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office
  • Samodzielność w pracy, skrupulatność i dokładność wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Współpraca na działalności gospodarczej oparta o długoterminową Umowę oraz system prowizji i premii od wyników
  • Pracę w firmie o długiej tradycji i mocnej pozycji na rynku w skali całej Europy
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie (poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę)
  • Pracę w młodym, miłym i przyjaznym zespole
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej Lux-med

Zapraszamy do składania swoich aplikacji (CV bez listu motywacyjnego) na adres
praca@celkar.pl

Szczegóły dotyczące pracy w firmie celkar na stronie celkar.pl/kim-jestesmy