Fripol Sp. z o.o., lider na rynku w dziedzinie sprężanego powietrza poszukuje kandydata na stanowisko:

19 września 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce Pracy: Województwo Pomorskie

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MC Office (Word, Excel)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • dążenie do wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat. B
  • miejsce zamieszkania w rejonie działania
  • silna motywacja do samodzielnej pracy,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • dynamiczność, komunikatywność i dyspozycyjność
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizację zadań system prowizyjny
  • pracę w dynamicznym zespole posiadającym wieloletnie doświadczenie biznesowe
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałych
  • aktywne promowanie oferty firmy, monitorowanie i współudział w projektowaniu akcji promocyjnych
  • odpowiedzialność za realizowane wyniki sprzedaży
  • monitorowanie lokalnego rynku

Pisemne oferty prosimy składać na adres fripol@airpress.pl lub pocztą:

Fripol Sp. z o.o.
Wiąg 108A
86-100 Świecie