Tableo Spółka Akcyjna – poszukuje osób do pracy na stanowisku:

29 września 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

TABLEO Spółka Akcyjna – poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Kierownik Handlowy / Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: cała Polska (powierzony rejon)

Opis stanowiska:

  • realizowanie określonej polityki w zakresie promowania i sprzedaży części zamiennych

Wymagania:

  • wykształcenie lub/i doświadczenie związane z motoryzacją (warunek konieczny)
  • znajomość branży motoryzacyjnej (aftermarket) oraz posiadanie aktywnej sieci solidnych klientów
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych klientów
  • gotowość do pełnego zaangażowania się w pracę zespołu firmy TABLEO S.A.
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność, dyspozycyjność i uczciwość
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych – praca w terenie
  • czynne prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w tym umowę o pracę i motywacyjny system wynagradzania)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres:
TABLEO Spółka Akcyjna – PRACA (nazwa stanowiska)
ul. Grunwaldzka 13
14-200 Iława

lub e-mail: rfialkowski@tableo.pl.

TABLEO S.A. jest firmą zajmującą się sprzedażą części i akcesoriów do pojazdów użytkowych oraz produkcją tablic rejestracyjnych. Tworzymy grupę kapitałową w skład której wchodzą m.in. spółki IZNS Iława S.A., CSY S.A., RSY S.A. zajmujące się naprawą silników spalinowych, produkcją części i akcesoriów dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy grupą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.