VESTERTRUCK Sp. z o. o. – dystrybutor części zamiennych do samochodów ciężarowych autobusów i naczep – poszukuje osób do pracy na stanowiska:

10 października 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Kierownik centrum handlowego (Centrala Kielce)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie i doświadczenie związane z motoryzacją
  • umiejętność zarządzania grupą osób
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • utrzymywanie i rozwój kontaktów z istniejącymi klientami naszej firmy

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy

Oferty ze zdjęciem, CV, listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na e-mail: kadry@vestertruck.pl