Specjalne

Afryka, samochody i modelki: nowy wygaszacz ekranu febi 9 stycznia 2017, 13:55

Afryka, samochody i modelki: nowy wygaszacz ekranu febi

Bezkresna plaża, lazurowe morze i do tego atrakcyjne kobiety: 16-te wydanie kalendarza warsztatowego febi bilstein eksponuje zmysłową stronę Afryki Południowej. Teraz dostępny jest także inspirowany kalendarzem wygaszacz ekranu.

Nowe Scanie z bardzo wysokimi ocenami 1 stycznia 2017, 22:20

Nowe Scanie z bardzo wysokimi ocenami

Pojazdy Scania nowej generacji odnoszą kolejne, znaczące sukcesy. Poza tytułem „Truck of the Year 2017” dla kabiny S, nowa generacja pojazdów Scania otrzymała najlepsze noty we wszystkich, liczących się testach, przeprowadzanych przez opiniotwócze magazyny branżowe, w tym w testach porównawczych. – Byliśmy świadomi tego, że nasze nowe pojazdy wyróżniają się na tle innych. Teraz ich […]

Kässbohrer rekomenduje urządzenia texa do diagnostyki ratraków pistenbully

Ceniona na całym świecie, niemiecka firma Kässbohrer Geländefahrzeuge AG będąca producentem ratraków PistenBully dedykowanych do utrzymania tras narciarskich, zarekomendowała globalne stosowanie narzędzi diagnostycznych TEXA przy serwisowaniu pojazdów swojej marki. Rekomendacja Kässbohrer Geländefahrzeuge AG jest kolejnym prestiżowym wyróżnieniem dla Firmy TEXA.

DBK Fleet Management – inteligentne rozwiązanie dla transportu

W pracy przedsiębiorcy z branży transportowej najważniejszym narzędziem staje się… wiedza. Wiedza, na temat tego, co się dzieje z pojazdem oraz potencjalnych problemów – i to jeszcze zanim one nastąpią.

STH zwiększa zatrudnienie 28 października 2016, 12:05

STH zwiększa zatrudnienie

STH Cargo, polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, wdraża nową strategię rozwoju. Zamierza konkurować o klientów z największymi spółkami z branży logistycznej, będzie też rozszerzać zasięg geograficzny usług o kolejne kraje w Europie i Azji. W związku dynamicznym rozwojem, STH Cargo rozbudowuje zespół i zwiększa zatrudnienie. Firma poszukuje obecnie spedytorów drogowych oraz przedstawicieli handlowych w […]

Rozstrzygnięcie konkursu KM Germany 10 października 2016, 13:24 1

Rozstrzygnięcie konkursu KM Germany

Wiemy już, kto zdobył nagrody w naszym konkursie z nagrodami firmy KM Germany. Poniżej znajduje się lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi.

Agro w Inter Cars 26 września 2016, 9:08

Agro w Inter Cars

Części i akcesoria eksploatacyjne do ciągników, maszyn rolniczych i budowlanych można znaleźć w ofercie Działu Agro Inter Cars.

Szkolenia ciężarowe Inter Cars w drugiej połowie września 19 września 2016, 15:30

Szkolenia ciężarowe Inter Cars w drugiej połowie września

Wrzesień to dobry moment na naukę. Pod koniec tego miesiąca będzie można wziąć udział w szkoleniach dotyczących systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych.

ESPADON wybiera DAFy 15 września 2016, 16:18

ESPADON wybiera DAFy

W szczecińskim oddziale Spółki DBK firma ESPADON odebrała 10 ciągników siodłowych DAF CF 400 FT 4×2. ESPADON zajmuje się transportem i utylizacją bezpiecznych oraz niebezpiecznych odpadów.

System Matrix 8 lipca 2016, 10:06

System Matrix

Kompleksowy system zarządzania gospodarką płynami Matrix umożliwia zautomatyzowane, bezprzewodowe śledzenie dozowania oleju i monitorowanie zbiornika z płynem. Dystrybutorem tego innowacyjnego systemu w Polsce jest firma Elwico.