Opoltrans na targach Opolagra

18 czerwca 2015, 14:36

Opoltrans był jednym z wystawców targów rolniczych Opolagra 2015.

– „Rolników przede wszystkim bardzo interesował szeroki asortyment potrzebnych i przydatnych na co dzień części, olejów, akcesoriów i towarów do obsługi sprzętu rolniczego. Widać po zainteresowaniu rolników, że właśnie się zaczął dla handlowców bardzo pracowity okres handlowy z rolnikami. Prawie każdy kto pojawił się na naszym stoisku jest zainteresowany ofertą Opoltrans." – opowiada Łukasz Janczak, handlowiec Oddziału Opoltrans w Opolu. Dodał, że duże uznanie zyskał również najnowszy Kwartalnik Opoltrans.

Kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających Targi Opolagra zapoznało się z nowościami jakie oferowało niemal pół tysiąca wystawców. Nowoczesne rolnicze maszyny, przyczepy, narzędzia, oświetlenie, a nawet i latające drony. Tym głównie zachęcali wystawcy.

Podczas wizyty na stoisku Opoltrans rolnicy pytali najczęściej o specjalną ofertę przygotowaną dla rolnictwa przez producenta markowych olejów WOLF. Zainteresowaniem cieszyły się również opony z szerokiej oferty Opoltrans.

W oczekiwania rolników trafiły opony, zestawy narzędzi, pasy transportowe, klucze pneumatyczne, podnośniki, wśród których prym wiódł dwutonowy podnośnik z oferty Opoltrans. Dla tych, którzy po raz pierwszy zetknęli się z ofertą Opoltrans zaskoczeniem był tak szeroki asortyment towarów i ceny.

Tym razem hitem Opolagry była naczepa lekka o kubaturze 46m3 przedstawiona przez firmę MEGA-Nysa – producenta przyczep i naczep. O atrakcyjności tego rozwiązania świadczy to, że egzemplarz wystawowy został już zarezerwowany, a klient chciał go zabrać  wprost z targów. Więcej informacji o produktach i asortymencie, można znaleźć na www.mega-nysa.pl

Dodatkową atrakcją na targach Opolagra był wózek Mario, również produkowany przez firmę MEGA. Można pozyskać na niego finansowanie, ze środków Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!