Nowy numer Kwartalnika Opoltrans

22 czerwca 2015, 12:05

Klienci oddziałów Opoltrans mogą już zapoznać się z drugim wydaniem Kwartalnika Opoltrans. Czasopismo jest dostępne także w formie elektronicznej.

Kwartalnik liczy 90 stron pisanych głównie z myślą o klientach Opoltrans. Wydawca zapewnia minimum reklam i maksimum treści. Artykuły, które pomogą prowadzić biznes ciężarowy, warsztat, przydadzą się również w branży rolniczej, budowlanej i przemyśle.

W drugim wydaniu można znaleźć informacje o nowych urządzeniach, jakie pojawiły się na drogach i rekordowych kwotach na nie przeznaczonych, o ofercie opon do wózków widłowych, opon rolniczych, przemysłowych i opon do autobusów, o konsekwencjach i obecnym stanie prawnym ustawy MiLoG. Można dowiedzieć się także, gdzie dzięki Opoltrans można uzyskać darmową pomoc prawną w zakresie transportu. Prócz tego, do przeczytania artykuły techniczne m.in. o filtrach, akumulatorach, o układzie hamulcowym, skrzyniach biegów i wielu innych.

Ucieszą się także właściciele flot korzystający z ciężarówek wiodących producentów jak: DAF, MAN, MB, Iveco, Scania, Volvo i Renault. W Kwartalniku znalazły się szczegółowe zalecenia tych producentów do stosowania odpowiednich olejów silnikowych i hydraulicznych.

Kwartalnik Opoltrans to również dobre źródło informacji o najnowszym asortymencie, aktualnych promocjach oraz o najnowszej rewolucyjnej usłudze Opoltrans – Serwisie Mobilnym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!