Zmiany kadrowe w DAF Trucks

29 czerwca 2015, 12:39

Członek Zarządu DAF Trucks N.V. Richard Zink został mianowany Dyrektorem ds. marketingu i sprzedaży. 15 lipca 2015 r. zastąpi na tym stanowisku Rona Bonsena, który 30 września 2015 r. przechodzi na emeryturę.

Richard Zink rozpoczął pracę w DAF w 1999 r. i stopniowo awansował na coraz wyższe stanowiska managerskie. W grudniu 2005 r. został mianowany dyrektorem zarządzającym fabryki DAF Cab & Axle w Westerlo (Belgia), a w marcu 2010 r. Dyrektorem ds. operacyjnych i członkiem Zarządu. Obecnie piastuje stanowisko Dyrektora ds. sprzedaży na obszar Europy. Richard Zink ukończył studia logistyczne ze stopniem licencjata, a w 2014 r. uczestniczył w programie dla osób zarządzających przedsiębiorstwami – Stanford University Executive Program.

Po 17 latach w DAF Ron Bonsen odchodzi na emeryturę. Od jego awansu na stanowisko Dyrektora ds. marketingu i sprzedaży i członka Zarządu DAF Trucks N.V. w 2007 r. Dział sprzedaży i marketingu DAF kilkakrotnie osiągnął rekordy udziału w rynku i poszerzył sieć dealerów DAF w Europie i poza nią. Ron rozpoczął pracę w DAF w 1998 r. jako dyrektor zarządzający DAF w Czechach. Następnie był dyrektorem zarządzającym DAF w Holandii i w Niemczech.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!