„Upiększ swój Truck” – konkurs firmy EnaTruck

29 czerwca 2015, 15:18

Zbliżający się zlot Master Truck w Opolu to prawdziwe święto truckerów. Z tej okazji, firma EnaTruck rozpoczyna w swoim sklepie internetowym wielką akcję promocyjną -11% na akcesoria i sprzęt oraz konkurs.

W promocyjnych cenach w sklepie www.enatruck.pl co tydzień dostępne będą inne produkty z poszczególnych segmentów. Informacje będą aktualizowane na bieżąco. W pierwszym tygodniu akcji rabatem objęto orurowania z aluminium lub stali nierdzewnej firm Trux/Metec/Qpax oraz elementy ozdobne ze stali nierdzewnej, a także kołpaki, kapsle i inne akcesoria kołowe.

Jednocześnie rozpoczął się konkurs fotograficzny na upiększoną ciężarówkę, w którym do wygrania są kupony na zakupy w sklepie firmowym na sumy: 1000 zł (I miejsce), 700 zł (II m-ce) i 300 zł (III m-ce).

Ci, którzy kupią akcesoria podczas trwania promocji i wyślą zdjęcie swojego trucka z zamontowanym sprzętem i z opisem do 26 lipca, wezmą udział w konkursie na profilu Facebook/EnaTruck. Wygrają osoby, które uzyskają najwięcej polubień (Like) swoich zdjęć w specjalnej galerii konkursowej na Facebooku. Rozstrzygnięcie konkursu 16 sierpnia 2015 r. Szczegóły na stronie WWW.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!