Reality Road Volvo Trucks – premiera teledysku Mapei

2 lipca 2015, 10:11

Cykl filmowy Volvo Trucks – „Reality Road” ukazuje kulisy powstawania teledysku do nowego singla szwedzkiej wokalistki Mapei. Klip „Million Ways to Live” ma swoją premierę właśnie dziś.

Od trzech tygodni widzowie „Reality Road” mogą obserwować, jak wokalistka Mapei, reżyser wideoklipu Liza Minou Morberg i kierowca Jens Karlsson podróżują po Europie, nagrywając teledysk do nowej piosenki Mapei zatytułowanej „Million Ways to Live”.

– „Moim zamysłem było zaakcentowanie przekazu wolności, będącego istotą piosenki Mapei. Tego, że po prostu wystarczy spakować walizkę i wyruszyć w podróż. Mam nadzieję, że po obejrzeniu teledysku widzowie zostaną zainspirowani, by zrobić to samo: ruszyć w drogę, dobrze się bawić i cieszyć się chwilą." – mówi Liza Minou Morberg, reżyser wideoklipu.

Piosenka została napisana specjalnie z myślą o tej dziewięciodniowej wyprawie.

– „Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i kultury. O tym też opowiada „Million Ways to Live” – o wolności podróżowania, jaką daje droga. To piosenka idealnie pasująca do podróży samochodem." – mówi Mapei.

Cykl filmowy „Reality Road” jest częścią kampanii Volvo Trucks, za pomocą której firma promuje swoją ofertę usług. Serial zadebiutował 11 czerwca i składa się ośmiu odcinków. Z kolei piosenka „Million Ways to Live” promuje najnowszy album Mapei, który ukaże się jesienią 2015 r.

Teledysk do piosenki Mapei „Million Ways to Live”:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!