Obchody 25-lecia Inter Cars – wiadomo coraz więcej

6 lipca 2015, 10:45

Inter Cars zorganizuje obchody swojego 25-lecia na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-20 września 2015. W części koncertowej usłyszymy m.in. kultowy zespół Roxette. Aby podkreślić wagę wydarzenia, obok siebie odbędą się także dwie sztandarowe imprezy Inter Cars dobrze znane w branży motoryzacyjnej.

Pierwsza z nich to 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które odbędą się na Błoniach Stadionu Narodowego i, podobnie jak impreza jubileuszowa, trwać będą przez 3 dni.

Poza tym równolegle będzie także mieć miejsce Gala Mistrzów Warsztatu, czyli impreza-nagroda organizowana z myślą o najwierniejszych i najlepszych klientach firmy.

Znany jest już plan wszystkich wydarzeń oraz atrakcji zaplanowanych na jubileuszowy weekend.

15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów

Gdzie? Targi będą odbywać się na Błoniach Stadionu Narodowego przy Alei Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Kiedy? Od piątku, 18 września do niedzieli, 20 września.

W jakich godzinach? Piątek i sobota w godzinach 9:00-16:00,  niedziela 9:00-15:00.

Program Targów – piątek, podobnie jak w latach ubiegłych, zaplanowany jest jako dzień prasowy, czyli skierowany do mediów i profesjonalistów z branży; sobota i niedziela to dzień targowy otwarty dla wszystkich chętnych, którzy pragną zapoznać się z ofertą i nowościami rynku motoryzacyjnego; w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00-15:00 będzie odbywać się ponadto targowa część artystyczna na płycie Stadionu.

Zaproszenia – zaproszenia na Targi będą dystrybuowane w Wiadomościach IC oraz będą dostępne w już w lipcu we wszystkich filiach firmy Inter Cars SA. Będzie można je także odebrać u przedstawicieli handlowych. Zaproszenia są bezpłatne, będą uprawniały do swobodnego poruszania się na Targach, czyli pomiędzy ekspozycją na Błoniach i po samym Stadionie.

Wystawcy – na Targach zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z rynku osobowego oraz ciężarowego; pojawi się ekspozycja wyposażenia warsztatu; poza tym warto odwiedzić m.in. stoiska Motointegrator.pl, Sieci Serwisowe, Akcesoria czy Akumulatory; dla miłośników nauki obowiązkowym punktem powinno być stoisko Intermeko; będzie także można skorzystać z bogatej oferty szkoleń Inter Cars, m.in. w ciężarówkach Show Cars.

Atrakcje targowe – część artystyczna dostępna dla wszystkich posiadaczy zaproszeń targowych odbywać się będzie w sobotę i w niedzielę na arenie Stadionu Narodowego w godzinach 10:00-15:00; na gości czeka ciekawa oferta muzyczna oraz wiele niespodzianek. Zapraszamy na sobotni wielki „live style show” z udziałem takich gwiazd, jak Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, gwiazdy ze świata sportu piłki siatkowej i ręcznej: Dorota Świeniewicz i Artur Siódmiak. Dodatkowo na uczestników będzie czekała „Strefa Moto” z różnymi atrakcjami motoryzacyjnymi, gdzie gości będą m.in. Krzysztof Hołowczyc, Bartek Ostałowski i Grzegorz Staszewski.  

W sobotę imprezę poprowadzi Agnieszka Szulim, w niedzielę – Filip Chajzer

Family Day – niedziela, 20 września będzie dniem przeznaczonym na zabawę i zacieśnianie więzów rodzinnych, ponieważ na imprezy oraz na targi zaproszeni są klienci i kontrahenci z całymi rodzinami. Z myślą o najmłodszych przygotowanych zostanie mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, baseny z kulkami, place zabawa czy kąciki gier i zabaw plastycznych – wszystko dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Starsze dzieciaki będą mogły skorzystać z różnego rodzaju symulatorów czy modeli do składania. Poza tym odbędzie się koncert Majki Jeżowskiej oraz lekcje tańca i warsztaty kulinarne dla najmłodszych. O zabawny klimat dla najmłodszych zadba Filip Chajzer znany z programu TVN- „Mali giganci”.

Jubileusz 25-lecia – impreza wieczorna

Gdzie? – Impreza jubileuszowa odbędzie się na płycie i trybunach Stadionu Narodowego przy Alei Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Kiedy? – Sobota, 19 wrześnie; koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, bramy Stadionu będą jednak otwarte już od 18:30, catering będzie dostępny od godz. 19:00. Impreza na scenie potrwa do północy. W trakcie wieczoru wystąpi plejada najbardziej znanych zespołów i wykonawców takich jak: Ewa Farna, Kombii, Afromental, Mrozu, Boys i Bajm. W trakcie tego pamiętnego wieczoru zostaną wyłonieni laureaci Gali Mistrzów Warsztatu. Dziesięciu z nich odbierze jedną z 10 nagród pieniężnych po 25.000 złotych każda, co w sumie da okrągła kwotę 250.000 złotych.

Bilety – bilety na jubileuszowy koncert wieczorny są bezpłatne i będą dystrybuowane przez filie wśród swoich klientów. Poza tym na imprezę zaproszenia otrzymają wystawcy z 15. Targów oraz ich goście, laureaci Gali Mistrzów Warsztatu, a także przedstawiciele filii zagranicznych. W sumie organizator spodziewa się kilkudziesięciu tysięcy osób.

Atrakcje wieczoru jubileuszowego –  w programie przewidziane są koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – wystąpią m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Kombii, Afromental, Mrozu, Boys i Bajm. W finale Jubileuszu na scenie pojawi się mega gwiazda światowego formatu – zespół Roxette. Na zakończenie koncertu zaplanowany jest pokaz świetlno-laserowy.

Gala Mistrzów Warsztatu

Gdzie? – Stadion Narodowy przy Alei Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Kiedy? – Gala będzie towarzyszyć obchodom 25-lecia Inter Cars, dlatego w tym roku odbędzie się ona we wrześniu, a konkretnie w sobotę, 19.09.2015 r.

W Gali Mistrzów Warsztatu wezmą udział laureaci konkursu o tej samej nazwie. Będzie to łącznie 930 klientów Inter Cars, którzy wygrają konkurs w swoich kategoriach i otrzymają podwójne zaproszenia oraz pakiety hospitality na ekskluzywny pobyt w warszawskich hotelach oraz możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych z okazji 25-lecia oraz 15. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

Na wszystkich laureatów Gali Mistrzostw Warsztatu czeka weekendowy pobyt w jednym z najbardziej prestiżowych cztero- lub pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie. To niepowtarzalna okazja, żeby poczuć luksus i skorzystać ze wszystkich wygód takiego miejsca. W trosce o komfort Inter Cars zorganizuje także transporty autokarami, które dowiozą gości na miejsce imprezy.

Promocja „Loteria Miesięczna”

Z okazji 25-lecia, Inter Cars SA zorganizował dodatkową promocję na lato: „Loteria Miesięczna”.  Jej pierwszy etap potrwa od 1 do 31 lipca. 30 najlepszych klientów dystrybutora (po 10 w każdym z 3 rankingów) w każdym z 6 regionów, zakwalifikuje się do udziału w losowaniu. Losowanie odbędzie się w sierpniu 2015 r. w Czosnowie.

Nagrodą za 1. miejsce jest 2.500 zł, 2. miejsce – 1.000 zł, 3. miejsce – 500 zł. Całkowita pula nagród wynosi więc aż 72 tys. zł (4.000 zł x 3 rankingi x 6 regionów = 72 000 zł)

Drugi etap promocji potrwa od 1 sierpnia do 31 sierpnia, losowanie odbędzie się we wrześniu. Zasady konkursu oraz nagrody będą takie same jak w etapie pierwszym.

 

Więcej na: www.ic25.pl oraz www.targi.intercars.com.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!