Dwumarkowy serwis Volvo Trucks i Renault Trucks koło Białej Podlaskiej

9 lipca 2015, 9:52

W Styrzyńcu koło Białej Podlaskiej został uruchomiony nowy autoryzowany dwumarkowy punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks. Tym samym, nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko- serwisowy Volvo Trucks i Renault Trucks, zlokalizowany w Białej Podlaskiej, przy ul. Solidarnosci 19.

Dwumarkowy punkt serwisowy w Styrzyńcu to jeden z dwóch autoryzowanych punktów serwisowych Volvo Trucks i Renault Trucks jakie obecnie prowadzone są przez firmę Autosfera Sp. z o. o. Drugi, należący do firmy punkt zlokalizowany jest w Białej Podlaskiej, przy ulicy Sidorskiej 117c.

Obiekt w Styrzyńcu to zupełnie nowy budynek o powierzchni zabudowy 1 700  m2, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.

Budynek położony jest na działce o powierzchni 20 000 m2, z czego ok. 10 000 m2 zajmują utwardzone parkingi dla pojazdów ciężarowych, natomiast ok. 8 000 m2 przeznaczono na tereny zielone, gdzie, między innymi, zbudowano zewnętrzną siłownię dla kierowców. W budynku znajduje się również pokój wypoczynkowy i bar dla kierowców.

W części warsztatowej punktu serwisowego w Styrzyńcu, 660 m2 zajmuje hala napraw  z 3 przejazdowymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi o długości 30 m  i  1 stanowiskiem nie przejazdowym.  Na terenie obiektu znajduje się również rozbudowane zaplecze serwisowe z bogato wyposażonym magazynem części zamiennych.

Nowy punkt serwisowy w Styrzyńcu, w chwili obecnej, zatrudnia 20 pracowników, w tym 11 mechaników, świadcząc pełną gamę usług serwisowych dla samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz pojazdów Renault Trucks.

Na terenie obiektu znajdują się również przeniesione z ul. Solidarności 19 punkty sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks, prowadzone przez Volvo Group Trucks Sales, Poland. 

Nowa inwestycja firmy Autosfera mieści również ekologiczną myjnię dla samochodów ciężarowych oraz okręgową stację kontroli pojazdów, która jest wyposażona w ścieżkę diagnostyczną MAHA.

Klienci dwumarkowego punktu serwisowego w Styrzyńcu z pewnością docenią też jego dogodną lokalizację – obiekt usytuowany jest przy międzynarodowej trasie E30.

Uroczysta inauguracja działalności nowego obiektu na mapie sieci dealersko- serwisowej Volvo Group Trucks Sales Poland miała miejsce 20 czerwca 2015 r. z udziałem wielu zgromadzonych z tej okazji gości, wśród których znaleźli się Klienci firmy, partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele lokalnych władz i mediów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!