Nowa linia produktowa Nissens

, 18 kwietnia 2016, 16:19

Począwszy od kwietnia, Nissens wdrożył nową linię produktową – sprzęgła wentylatorów. Oferta na początku obejmuje 39 referencji sprzęgieł, z czego 9 sprzedawanych jest standardowo w komplecie z wysokiej jakości śmigłem wentylatora. Oferta kwietniowa pokrywa ponad 100 referencji OE oraz ponad 600 aplikacji do wszystkich popularnych pojazdów ciężarowych.

Rozszerzenie oferty ma za zadanie umocnienie pozycji Nissens jako dostawcy pełnej linii produktowej w obrębie klimatyzacji i chłodzenia silnika dla segmentu aut ciężarowych. Nissens ocenia bardzo wysoko potencjał nowo wdrażanego produktu i wchodzi w ten segment rynku z 36 modelami dla najbardziej popularnych Europejskich modeli ciężarówek. Założeniem programu jest jego nieustanne poszerzanie, tak aby zaspokoić jak najpełniej pokrycie obecnych oraz w przyszłości nowo pojawiających się modeli aut.

Więcej niż obroty

– „Opracowaliśmy to wdrożenie w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią gamę modeli oraz co ważniejsze, najwyższą jakość produktu. Siłą napędową wdrożeń takich jak to nie jest bynajmniej perspektywa natychmiastowych zysków. Naszą centralną uwagę skupia chęć wprowadzenia na rynek produktu o najwyższym standardzie jakościowym. Wysoka jakość musi cechować produkt od jego pierwszych chwil na rynku. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować długotrwały, komercyjny sukces oferowanych przez nas komponentów termicznych” – wyjaśnia Klavs T. Pedersen,  Senior Vice President w firmie Nissens.

Wpływ na cały system chłodzenia

W ocenie jakości sprzęgieł sterujących wentylatorami, modulacja ich pracy uważana jest za czynnik o bardzo wysokim znaczeniu. Ze sprzęgłami sterowanymi zarówno elektrycznie jak i poprzez bimetalową konstrukcję, Nissens oferuje komponenty idealnie dobrane do wymogów konkretnego systemu chłodzenia dla poszczególnych modeli aut, zapewniając tym samym optymalną wydajność pracy całego systemu chłodzenia.

– „Podczas gdy wiele rynkowych sprzęgieł pracuje w prostym trybie załącz/rozłącz, wysokiej jakości sprzęgła gwarantują, że prędkość obrotowa wentylatora jest dobrana płynnie i w doskonałej proporcji do potrzeb chłodzenia bloku silnika. Naszej wysokiej jakości sprzęgła precyzyjnie modulują prędkość obrotową wentylatora pomiędzy trybem całkowitego odłączenia i załączenia. Taki sposób płynnego sterowania pracą wentylatora zapewnia jego optymalną prędkość obrotową, dobraną do indywidualnych potrzeb danego modelu auta. Zastosowanie modulacji znacznie redukuje zapotrzebowanie na pobór mocy silnika a tym samym zużycie paliwa.” – Wyjaśnia Jesper Petersen, Dyrektor ds. Produktu i Jakości w Nissens.

Sprzęgła wentylatorów Nissens są projektowane i wytwarzane w 100% zgodności z wysokimi wymogami dla części OE. Produkty Nissens poddawane są kompleksowym testom zapewniającym, że ich wydajność odpowiada rygorystycznym standardom jakości.

– „Mamy wysokie oczekiwania w stosunku do naszego najnowszego produktu. Należy rozumieć to w taki sposób, że naszym celem jest nie tylko poszerzanie oferty o kolejne nowe komponenty. Chcemy zdecydowanie zapewnić sobie rolę dostawcy, który stanowi siłę napędową dla przyszłego, pozytywnego rozwoju tej grupy produktowej na rynku.” – Konkluduje Jesper Petersen

Sprzęgła wentylatorów są dostępne w Nissens w magazynach centralnych w Danii oraz w magazynie lokalnym w Polsce. Sprzęgła są oferowane w Polsce poprzez wybranych dystrybutorów części do aut ciężarowych. Potwierdzeniem wysokiej jakości sprzęgieł jest 2 letnia gwarancja na te produkty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!