Nowa flotowa karta PrePaid od Shell

, 14 lipca 2016, 9:45

Wprowadzając nową kartę flotową, Shell stara się odpowiadać na oczekiwania przedsiębiorców, także tych mniejszych, którzy chcą przede wszystkim optymalizować koszty.

Untitled-2

Firmy transportowe nieustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, zwłaszcza jeśli chodzi o koszty zakupu paliwa. Aby zarządzanie nimi stało się prostsze i bezpieczniejsze, Shell wprowadził do swojej oferty – kartę przedpłaconą. Shell PrePaid umożliwia bieżące ustalanie limitów wydatków na tankowane paliwo, dzięki czemu manager zarządzający flotą pojazdów ma gwarancję, że żaden kierowca nie przekroczy określonej kwoty bez jego wiedzy.

Najważniejszą korzyścią wynikającą z posiadania karty paliwowej Shell PrePaid jest pełne bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Kierowcy nie muszą ryzykować nosząc przy sobie duże kwoty w gotówce, ponieważ płatność za paliwo oraz inne usługi uregulują nową kartą. Każdą transakcję można śledzić online, a jej bezpieczeństwo zapewnia indywidualnie ustalany kod PIN. Wgląd do historii płatności umożliwia managerowi floty bieżące zarządzanie środkami na karcie i co najważniejsze zmianę ustalonego limitu lub blokadę karty. Ponadto nie można dokonać transakcji, która przekroczy wartość salda na koncie, tym samym kierowcy nie mogą ponieść większych wydatków bez wiedzy właściciela karty. Karta Shell PrePaid pozwala więc na dokładną analizę kosztów zakupu, dzięki transakcjom przyporządkowanym do każdego pojazdu czy kierowcy. A to z kolei pozwala na ocenę i optymalizację wydatków na funkcjonowanie całej floty.

Aby zarządzenie flotą było łatwiejsze, można ustalić przypomnienia w skrzynce e-mail, które poinformują na bieżąco o niskim stanie konta. Saldo karty można szybko uzupełnić zwykłym przelewem bankowym, korzystając ze zlecenia stałego. Shell PrePaid jest rozwiązaniem skierowanym zarówno do flot transportowych,  jak i mniejszych firm przewozowych oraz start-upów. Aby zamówić kartę należy wypełnić wniosek na stronie: www.shell.pl/prepaid

Wszystkie koszty na jednej fakturze są ułatwieniem w zaksięgowaniu wydatków i gwarancją dla właścicieli firm, że karty są używane zgodnie z ich przeznaczeniem. Dokumenty są wysyłane drogą elektroniczną, co jest wygodniejsze niż otrzymywanie ich w tradycyjnej wersji papierowej. Administracja online pozwala z kolei na efektywniejsze i sprawniejsze działania logistyczne, ponieważ karta Shell PrePaid pozwala na realizację bezgotówkowych transakcji na wszystkich stacjach Shell w Polsce zlokalizowanych wzdłuż największych szlaków komunikacyjnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!