Klocki hamulcowe Steinhof dla Scanii Meritor

, 14 marca 2019, 15:50

Steinhof rozszerza referencje o klocki hamulcowe dedykowane Scanii Meritor. Stanowią one uzupełnienie oferty polskiego producenta, wytwarzającego elementy układu hamulcowego dla pojazdów ciężarowych.

– Rynek części zamiennych dla aut ciężarowych jest bardzo wymagający, dlatego cieszymy się, że jako pierwszy producent w Polsce możemy zaoferować zestaw klocków hamulcowych przeznaczonych Scanii Meritor. W asortymencie Steinhof znajdują się one pod numerem SM497A. Na podstawie wielu badań i testów w warunkach drogowych jesteśmy pewni, że spełniają one najwyższe standardy jakości i są idealnym kompromisem pomiędzy odpowiednią skutecznością hamowania, minimalną podatnością na przegrzanie, ale zarazem wysoką trwałością materiału ciernego. To sprawdzona i bezpieczna alternatywa dla użytkowników Scanii Meritor względem oryginalnych klocków hamulcowych – mówi Monika Majchrowicz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof.

Wymiary klocka SM497A wynoszą 249,5 mm długości oraz 109,5 mm szerokości. Rozszerzenie referencji w asortymencie klocków hamulcowych o produkty do Scanii Meritor to kolejny krok Steinhof w kierunku 100-procentowego pokrycia rynku pojazdów ciężarowych. Użytkownicy mogą nabyć je drogą internetową oraz za pośrednictwem regionalnych dystrybutorów Steinhof w Polsce.

Komentarze

Brak komentarzy!