Scania R z tytułem Ciężarówki Roku w Polsce 2019

, 16 maja 2019, 14:34

Decyzją czytelników magazynu „Polski Traker” pierwsze miejsce w konkursie „Ciężarówka Roku w Polsce 2019” zostało przyznane Scania za pojazdy nowej generacji z kabiną R. Nowa gama pojazdów Scania została wprowadzona na rynek w 2016 roku.

Scania R nowej generacji to jedno z rozwiązań Scania dla transportu dalekobieżnego, wykorzystywanych przez polskie formy transportowe. Obecnie na polskich drogach porusza się już ponad 10 000 tys. pojazdów Scania nowej generacji.

– To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Pojazdy Scania nowej generacji są dostępne dla polskich klientów od ponad dwóch lat. W tym czasie zdążyli oni przekonać się o doskonałym komforcie, bezpieczeństwie oraz efektywności paliwowej, które zapewniają nasze pojazdy. Tytuł „Ciężarówka Roku w Polsce 2019” jest tego dowodem – komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

Głosujący w konkursie to czytelnicy „Polskiego Trakera”, czyli właściciele firm transportowych, kierowcy, mechanicy oraz entuzjaści transportu i samochodów ciężarowych. To drugie wyróżnienie przyznane Scania przez czytelników magazynu „Polski Traker” za pojazdy nowej generacji. Po raz pierwszy przyznano je w 2017 r., tuż po ich rynkowej premierze.

Ceremonia przyznania pamiątkowej statuetki odbyła się 12 maja br. podczas krajowego finału Konkursu Kierowców Scania 2018 – 2019, w nowo otwartym serwisie Scania w Częstochowie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!