Nowość w ofercie febi: zbiorniki sprężonego powietrza od producenta OE – firmy Frauenthal

, 3 września 2019, 8:00

Do działania wielu ważnych i mających wpływ na bezpieczeństwo układów w samochodach użytkowych wykorzystywane jest sprężone powietrze. Do układów takich należy zawieszenie pneumatyczne, sterowanie skrzynią biegów czy też układ hamulcowy. W celu zapewnienia wymaganego stałego ciśnienia roboczego, sprężone powietrze musi być odpowiednio gromadzone i przechowywane. Ta ważna funkcja w układzie pneumatycznym spełniana jest przez zbiorniki sprężonego powietrza.

Dywizja febi Truck wprowadziła do oferty zbiorniki sprężonego powietrza do wszystkich popularnych europejskich marek i modeli samochodów ciężarowych, przyczep, autobusów i pojazdów rolniczych. Renomowany specjalista aftermarketowy postawił na współpracę z producentem na pierwszy montaż – firmą Frauenthal.

– Chcemy zagwarantować najwyższą jakość, oferując naszym klientom trwałe rozwiązanie. Jako wiodący producent zbiorników sprężonego powietrza firma Frauenthal jest znana z optymalnej jakości produkcji oraz bezpiecznego montażu i działania – wyjaśnia Björn Förthmann, Menadżer Rozwoju Produktu Dywizji Truck z firmy Ferdinand Bilstein.

Wszystkie oferowane zbiorniki sprężonego powietrza spawane są z arkuszy stali i posiadają przyłącza sprężonego powietrza oraz układu odwadniającego. Wykorzystywana do produkcji wyłącznie wysokiej jakości stal o odpowiedniej wytrzymałości na rozciąganie, pozwala na pracę w temperaturach od -50 °C do +100 °C oraz przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 15 barów. Specjalna powłoka zabezpiecza przed działaniem czynników atmosferycznych i korozją.

Wysokiej jakości połączenia spawane zbiornika powietrza febi

Najważniejsze zalety:

  • Jakość OE gwarantowana przez producenta na pierwszy montaż
  • Pokrycie wszystkich popularnych europejskich marek i modeli samochodów ciężarowych (“Wielka 7”), przyczep, autobusów i pojazdów rolniczych
  • Najwyższa jakość materiałów
  • Wysoka trwałość
  • Optymalne zabezpieczenie przed korozją
  • Produkcja zgodnie z normą DIN EN 286-2

Febi oferuje również dopasowane do zbiorników sprężonego powietrza odpowiednie mocowania oraz zawory odwadniające.

Wszystkie akcesoria można znaleźć na stronie: partsfinder.bilsteingroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!