Auto Partner – Opiekun Regionu

30 stycznia 2019, 15:43 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamicznym rozwojem firma Auto-Partner Holding Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPIEKUN REGIONU

Region: Polska południowa

Obowiązki:

  • Aktywne promowanie oferty firmy,
  • Sporządzanie ofert handlowych,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca / doradcy handlowego, opiekuna klienta (warunek konieczny),
  • Znajomość branży części samochodowych (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość rynku motoryzacyjnego w rejonie Polski południowej,
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
  • Determinacja, duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@autopartner.pl

Firma Auto-Partner Holding Spółka z o.o. Spółka komandytowa zastrzega sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.