CORTECO – Specjalista ds. obsługi klienta i logistyki

9 października 2017, 9:22 Oferta może być już nieaktualna

Firma CORTECO jest specjalistą w częściach zamiennych przeznaczonych dla rynku wtórnego i należy do niemieckiej Grupy Freudenberg – światowego lidera w zakresie innowacji i dostaw na pierwsze wyposażenie uszczelnień, elementów kontroli wibracji oraz filtrowania powietrza.

Regionalne biuro firmy Corteco w Polsce poszukuje do swojego Biura we Wrocławiu kreatywnych i doświadczonych osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta i logistyki

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji i relacji z klientami, dostawcami oraz współpracownikami,
  • Zapewnianie ciągłości informacji w firmie,
  • Wyszukiwanie rozwiązań problemów wg uzgodnionych standardów oraz odpowiedzi na zapytania od klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Zapewnienie wysokiej jakości w obsłudze Klienta,
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz pozycjonowania produktów.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie min. niepełne wyższe lub w trakcie studiów,
  • Orientacja na klienta i rozwiązywanie problemów,
  • Umiejętności analityczne,
  • Praktyczna znajomość MS Office,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją i radzenie sobie ze stresem,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku Automotive – części zamiennych będzie dodatkowym atutem.

FIRMA OFERUJE:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Kontakty z największymi klientami branżowymi w Polsce i poza granicami,
  • Rozwój zawodowy oraz pracę z produktami segmentu Premium,
  • Codzienna możliwość wykorzystania znajomości języka obcego,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres corteco@corteco.com.pl Odpowiemy wybranym osobom.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”