Hart – Przedstawiciel Handlowy

8 listopada 2019, 13:55 Oferta może być już nieaktualna

Firma Hart – jeden z największych w Polsce dystrybutorów samochodowych oraz motocyklowych części zamiennych i akcesoriów poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa polityka sprzedaży na podległym terenie
  • Przygotowywanie oferty
  • Pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad istniejącymi klientami
  • Doradztwo dla klientów firmy
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • Znajomość lokalnego rynku branży motoryzacyjnej
  • Doskonała organizacja pracy i motywacja do działania
  • Umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów w tym: karnety Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program poleceń dla pracowników

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji CV za pomocą poniższego przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej zgody w dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HART sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U.z2018r.poz.1000)”.

„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prowadzonych przez Hart Sp. z o.o., prowadzonych przez Hart Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na to samo stanowisko albo pokrewne, prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy kalendarzowych”.

Informujemy, że zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Danych Osobowych Hart Sp. z o.o.:

  • Administratorem Twoich danych jest Hart Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Morcinka 43, 45-531 Opole, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000170602, NIP: 754-274-89-22, e-mail: rodo@hartphp.com.pl. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami na podane dane.
  • Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy z dnia 26 czerwca 1974 r lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  • Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z rekrutacją na wolne stanowiska w Hart Sp. z o.o., w zakresie zgód jakie wyraziłeś i nie będą udostępniane podmiotom trzecim, z wyłączeniem sytuacji kiedy dane osobowe mają być przekazane na pisemny wniosek właściciela danych;
  • W oparciu o Twoje dane Administrator danych nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania. Jedyne profilowanie nie będące automatycznym, odbywa się w przypadku wyboru kandydata na etapie rekrutacji .Polega na porównaniu danych aplikanta do kryteriów stawianych przez Pracodawcę na wakowanym stanowisku.
  • Administrator danych nie zamierza przekazywać państwa danych innym odbiorcom, ani do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  • Mają Państwo prawo do żądania od Hart Sp. z o.o. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także możemy je na Państwa żądanie przenieść do innego administratora danych. Usunięcie lub ograniczenie przetwarzania może zostać zastosowane o ile nie występuje obowiązek prawny ich przetwarzania, np. obowiązek wynikający z przepisów Kodeksu pracy;
  • Aplikacje, które zostaną odrzucone w procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie
    z terminami i sposobami określonymi w Polityce Bezpieczeństwa Informacji.
  • W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.