HC Cargo – Przedstawiciel Handlowy

13 maja 2020, 14:23

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków – z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch. Nasz sukces definiujemy nie tylko wzrostem ekonomicznym, ale w szczególności poprawą jakości życia ludzi i zaangażowaniem w wartości bazujące na odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania?

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Region Wschodniej Polski

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za aktywność handlową na podległym rynku (woj. Mazowieckie, północna część woj. Lubelskiego, woj. Łódzkie, woj. Podlaskie)
  • Poszukiwanie klientów i możliwości sprzedaży – współtworzenie strategii sprzedaży
  • Sprzedaż, negocjacje, ofertowanie, prezentowanie produktu, strategii
  • Monitoring i analiza rynku
  • Nadzór nad warunkami handlowymi, płatnościowymi (terminowość) oraz realizacją tych warunków
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Promowanie, reprezentowanie i popularyzacja marki, udział w marketingu marki, produktu, firmy

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedaży w branży Automotive (części samochodowe) lub pokrewnych technicznych
  • Gotowość do podróży i przebywania poza miejscem zamieszkania
  • Pasja do działania i nerw handlowca, zorientowanie na skuteczność
  • Gotowość do uczenia się i praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy
  • Samodyscyplina i umiejętność samodzielnej pracy
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Preferowane wykształcenie wyższe i znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
  • Znajomość Ms Office

Nasze benefity:

  • Uczenie się od ekspertów – będziesz współpracować z doświadczonym zespołem
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, kursy językowe)

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji klikając w poniższy przycisk: