Inter Cars – Menedżer Regionu ds. Rynku Osobowego

13 kwietnia 2018, 8:17 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menedżer Regionu ds. Rynku Osobowego
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie

Obowiązki:

  • zwiększanie udziałów w Rynku Pojazdów Osobowych realizując plany sprzedażowe i marżowe,
  • budowa, zarządzanie i rozwijanie kompetencji zespołu handlowców i sprzedawców,
  • kreowanie polityki handlowej w podległych filiach w oparciu o analizy,
  • współpraca z filiami w celu realizacji polityki handlowej.

Wymagania:

  • doświadczenie i znajomość Rynku Pojazdów Osobowych na podległym regionie,
  •  umiejętności kierowania zespołem handlowym,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość pakietu Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym,
  • wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu,
  • narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: msawicki@intercars.eu

Administratorem danych osobowych jest RECORD SP.J. R. Nowak, M. Sawicki, M.C hoszcz, ul. Przemysłowa 23-24, 76-200 Słupsk. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.