Marpeto – Kierownik Działu Zakupów / Specjalista ds. Zakupów – Product Manager

6 października 2017, 11:23 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Działu Zakupów / Specjalista ds. Zakupów – Product Manager

Miejsca pracy: Łomianki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości branży części do samochodów ciężarowych/osobowych,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy oraz znajomości programu MS Excel,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Analiza i badanie rynku części do samochodów ciężarowych w celu optymalizacji oferty,
  • Monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych oraz realizacja zamówień regionalnych biur sprzedaży,
  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • Koordynacja dostaw,
  • Wprowadzanie danych do bazy oferowanych produktów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz stabilność zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop).

Dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres: rekrutacja@marpeto.pl podając w tytule maila stanowisko i miejsce pracy.