Marpeto – Przedstawiciel Handlowy

29 stycznia 2021, 12:01

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego
Miejsca pracy: Warszawa, Trójmiasto i Bydgoszcz, Rzeszów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych,
  • Znajomości branży motoryzacyjnej,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Dyspozycyjności, zaangażowania i samodyscypliny,
  • Prawa jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Aktywna sprzedaż oferowanych produktów,
  • Prezentacja oferty handlowej i doradztwo techniczne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop).

Dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres: rekrutacja@marpeto.pl podając w tytule maila stanowisko i miejsce pracy.