Motopro Store – Sprzedawca części samochodowych / Specjalista ds. Obsługi Klienta

25 lipca 2018, 8:33 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sprzedawca części samochodowych / Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Szczecin

Czas pracy: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów w oddziale firmy
  • Fachowe doradztwo i sprzedaż oferowanych grup produktowych
  • Weryfikacja poprawności doboru części przez Klientów
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i fakturowanie zamówień
  • Obsługa posprzedażowa, rozwiązywanie problemów (reklamacje, zwroty itp.)

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w organizacji z sektora sprzedaży części samochodowych i środków smarnych
  • Umiejętność doboru części z wykorzystaniem katalogów oryginalnych i/lub bazy danych TecDoc
  • Znajomość budowy samochodów oraz części samochodowych
  • prawo jazdy kat B,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • niekaralność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze e-commerce

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe oraz handlowe,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnej prowizji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres: kadry@mtgroup.pro

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”