OEX Cursor – Specjalista ds. rozwoju koncepcji serwisowych

23 marca 2018, 15:16 Oferta może być już nieaktualna

We współpracy z

Jesteśmy ekspertami z obszaru wsparcia procesów sprzedaży. Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji złożonych projektów sprzedażowych. W związku z rozwojem współpracy z jednym z naszych klientów z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju koncepcji serwisowych

Miejsce pracy: woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami sektora motoryzacyjnego (warsztaty, serwisy samochodowe),
  • Pozyskiwanie warsztatów do współpracy w ramach koncepcji serwisowych dystrybutora,
  • Opieka nad klientami uczestniczącymi w programach i koncepcjach warsztatowych i ich rozwój,
  • Przekazywanie informacji o ofercie produktowej i akcjach dystrybutora,
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
  • Doświadczenie w obsługiwaniu klientów z sektora motoryzacyjnego, szczególnie warsztatów,
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się i budowania trwałych relacji z klientami,
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy oraz przeprowadzenia prezentacji/szkoleń,
  • Dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu,
  • Znajomość aplikacji MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B; min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet,
  • Miłą atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Zapraszamy do składania swoich aplikacji poprzez formularz dostępny pod linkiem: