Przedstawiciel Handlowy – Częstochowa

7 stycznia 2005, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma handlowa, dostarczająca części eksploatacyjne do samochodów osobowych i dostawczych, działająca w branży motoryzacyjnej, poszukuje samodzielnego specjalisty na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce podjęcia pracy:
Częstochowa

Zakres obowiązków i odpowiedzialności na stanowisku:

Kompleksowa obsługa klientów
Pozyskiwanie nowych odbiorców
Sprzedaż produktów firmy
Projektowanie i przygotowywanie ofert handlowych
Stała opieka nad klientami
Częste podróże po kraju

Wymagania i oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie: preferowane wyższe handlowe
Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w branży motoryzacyjnej
Biegła znajomość obsługi komputera i internetu
Umiejętności negocjacyjne
Samodzielność
Komunikatywność
Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Możliwość rozwoju, podnoszenia swych kwalifikacji
Szkolenia wewnątrz firmy

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@motofocus.pl